YARASA SOYU !.. | Didim Özgürses
Bookmarks

Değerli  okuyucular ;

Gazetemiz haftada bir yayınlandığı  için olayları  günü gününe takip edemiyoruz, yani yazamıyorum.

Geçtiğimiz ayın son günlerinde  ilkönce sosyal medyaya  düşen, ertesi  günlerde  basında yer alan  bir  haber  vardı.Mayıs  2015 tarihinde , İstanbul üniversitesi  Cerrahpaşa  tıp fakültesinde bir  konferans  verilmiş , konferansı veren , densiz ,dengesiz, kendini bilmez, ağzından salyalar akan, Hamza  Andreas Tzortzis   adlı  İngiliz vatandaşı bir Yunanlı, İslamiyet üzerinden ,isim vermeden Atatürk’e hakaret etmiş;” şeytan”  demiş .

Senin Allah belanı versin,  boynun kopsun,ulan sen kimsin ki  Atatürk e dil uzatıyorsun.Her şeyi  bir tarafa bırakın.  Eğer  biz  ülkemizde  namazımızı kılabiliyorsak, orucumuzu tutabiliyorsak,bu Atatürk’ ün sayesindedir. Bu fikre  hiç kimse itiraz  edemez. Vatan hainleri hariç .

Ayrıca bu adam İstanbul belediyesinden 6 milyon  lira ( eski paramızla   6 trilyon lira ) ödül almış. Bu adam ( adam sayılmaz ya neyse ) Bilal Erdoğan’ın başkanlığını yaptığı  tügva  tarafından davet edilmiş. İşin hayretler verici  tarafı  bunu dinleyen  üniversite öğrencileri  bu yaratığı  alkışlamışlar. Yuh size  ,yazıklar olsun , elleriniz kopsun vicdansızlar. Zaten esas suç  onu alkışlayanlarda. Yuhalanması gereken adam alkışlanır mı  vicdansızlar…

Ne yazık ki  kurtuluş savaşında da milli mücadeleye karşı  çıkan, din kisvesi altında , Yunan ordusuna ve İngiltere’ye destek  çıkan şerefsizler maalesef  çok  olmuştur. İngilizler tarafından satın alınan zamanın şeyhülislamı  milli mücadeleye karşı fetvalar  vermiş  ve  bu fetvalar  İngiliz uçakları tarafından halka  atılmıştır. Yine din kisvesi  altında pek çok yerde  isyanlar  çıkmış ve bu isyanlar  ordumuza güç kaybettirmiştir. Eğer  ülkemizde tam birlik  olsaydı ki öyle  olması gerekirdi kuvvetle muhtemel ki Atatürk büyük zaferi daha rahat kazanacak  ve daha büyük başarılara  imza  atacaktı .

Allah  kahretsin, bu Atatürk’ün ne kadar çok düşmanı varmış. Dikkatinizi çekerim  iç düşmanları yani vatan hainlerini kastediyorum. Yine Allah kahretsin  o  ne  lanet  olası yarasa soyuymuş ki  aradan yıllar geçtiği  halde günümüzde bile kanat çırpıyor…

RAGIP UĞUZ UZ

Arşivler