MAŞALLAH AKP’LİLERE | Didim Özgürses
Bookmarks

Değerli  okuyucular ;

AKP Gaziantep  milletvekili  Ahmet Uzer , kendilerine bakan  Gaziantep  halkı  için şeyin trene  baktığı  gibi  bakıyorlar demiş . Bu söz öküzün trene baktığı  gibi   sözünü  hatırlatıyor. İnşallah kastedilen  o değildir.

Ahmet Uzer  ,Gaziantep’teki   gaziray sisteminin  açılışında  kendilerine bakan  Gaziantep  halkı  için  yukarıdaki  sözleri  söylemiş . Maşallah , ne  kibarlık  ne   nezaket  ne  saygı  vallahi  maşallah .Ahmet Uzer  bu sözü  söyleyince  , Gaziantep  milletvekili  Fatma şahin  de  kahkahalarla   gülmüş . Bir maşallah da  ona .

Yahu  anlayamıyorum, hadi  insanlara saygınız yok  insanlara  değer  vermiyorsunuz, vicdanınız yok  ,  insanları düşünmüyorsunuz , yahu kardeşim  kendinizi  düşünün . Bu davranış size  zarar verir . Akıllı  adam  kendisine kötülük yapar mı ?

Bir  örnek daha var

Bakan   Bekir  Pakdemirli  de  Amasya da yaptığı  konuşmasında  muhalefet  için ,adiler sözünü  kulanmış .Siyasi nezaketi görüyor musunuz  .  Ben Bekir beyin babası  Ekrem Pakdemirli ile çok sert  bir tartışma  yaptım. E ülkemizin başkanı  ve  bunların  siyasi  amiri   Erdoğan  Meral Akşener  hanm  için “ Mahalle köşelerinde sakız çiğnemeyi  beceremeyen  , kemal in eteklisi   ZİLLİ  meral “derse milletvekilleri de  böyle  konuşur  tabiî ki.

Gelelim  tekrar Gaziantep olayına. Sadece bu söz  bile  AKP  ye  oy vermemek  için yeterlidir. Eğer  bu  hakarete  rağmen  Gaziantepli   seçmenler  gene  bunlara  oy  verirse ,e  artık  yorum size ait

TEŞEKKÜRLER  ALBAYIM

Avcılar da düzenlenen  18 mart Çanakkale şehitleri  anma töreninde , Atatürk ün adı   anılmayınca orda bulunan  Albay Önder  Ürevül, tepki  göstermiş , duayı yapan öğretmene “Atatürk ün adını  duydun mu   hiç “demiş  ve  oturumu terk etmiş .  Önder  albayı  Atatürk  konusundaki  hassasiyetinden dolayı  tebrik ederim ve  şükranlarımı sunarım . Çok doğru bir davranış  sergilemiş .Aslında  sadece  askerler değil , bütün  insanlar , özellikle öğretmenler Atatürk  konusunda  hassas  olmalıdır.

İngiltere nin savunma bakanı, Churchill “Çanakkale’de her şeyi  hesap ettik   askerin durumunu  , cephaneyi , silahı   her şeyi  hesap ettik   sadece  Mustafa Kemal in dehasını  hesap edemedik “demiştir

RAGIP UĞUR UZ

 

Arşivler