FRAGMAN MERAK UYANDIRDI! | Didim Özgürses
Bookmarks

Alkışlar Beyaz Bandanalı Çocuklar Festival Filmine

Selami Taner’den

Lösemili çocuklara ithafen

Yapımcı ve Yönetmen Selami Taner den yeni bir film, senaryosu Abdullah Düğer tarafından yazılan BEYAZ BANDANALI ÇOCUKLAR fragmanı you tube de yayınlandı ve çok kısa bir sürede yogun izlenme, beğeni aldı, izleyiciler den güzel yorumlar geldi, heyecanla ve merakla beklenen festival filminin basın galası ve özel gösterimi pandemi kurullarına göre ileriki günlerde netleşecek.

Selami Taner, ilk basın galası ve özel gösteriminin Söke  sonrasında Aydın ve İzmir olarak planladıklarını söyledi.

BEYAZ BANDANALI ÇOCUKLAR 2020-2021 Ulusal ve Uluslararası film festivallerinde boy gösterecek Ülkemizi, Aydın’ı Söke yi tanıtacak ve temsil edecek. Yönetmenliğini Selami Taner ve Barış Demirkaya’nın üstlendiği film in müziği senaryo ve konuya uygun olarak Londra da Ecem Uzgör tarafından özel olarak bestelendi. Aydin Valiliği, Söke Kaymakamlığı ve Söke Belediyesi başta olmak üzere, Söke de bulunan bir çok STK, İş İnsanları, kurum ve kuruluşlar destek veriyor, Film de lösemili bir çocuğun iç dünyası, yaşadıkları ve ailesinin desteği hastalıkla yapılan örnek mücadele konu alınıyor

BEYAZ BANDANALI ÇOCUKLAR festival filmin merak uyandıran fragmanını izlemek için Selami Taner You Tube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

https://youtu.be/5sMlPTTHynY

 

 

 

 

Arşivler