“DİDİM’E KADIN ELİ DEĞECEK” | Didim Özgürses
Bookmarks

Nesrin Sandalcı, Didim CHP’den aday adayı oldu

Didimli Avukat Nesrin Sandalcı, parti önünde düzenlediği miting gibi bir toplantıyla CHP’den Didim Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu duyurdu. Sandalcı’nın etkili konuşması ve düzgün hitabeti meydanda bulunan herkesin beğenisini kazandı.

Büyükşehir Yasası’nın ardından mahalleye dönüşen Akbük Belediyesinin eski Başkanı M. Erçin Sandalcı’nın eşi Nesrin Sandalcı, CHP ilçe binası önünde düzenlediği açık hava toplantısında aday adaylığını duyurdu. Toplantıya CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil, Nesrin Sandalcı’nın eşi M. Erçin Sandalcı, Didim ESKKK Başkanı Ali İhsan Kubaliç, bazı CHP’li belediye meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
  “DEMOKRATİK YÖNETİM ANLAYIŞI SERGİLEYECEĞİZ”
Aday adaylığı açıklamasında konuşan Nesrin Sandalcı, “Şimdi değilse ne zaman?” sloganıyla çalışmalarına başladıklarını söyledi. Hak, hukuk ve adalet kavramlarının önemine değinen Sandalcı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Üzülerek söyleyebilirim ki belediyemizin en önemli ve acil çözüm bekleyen sorunlarının çoğu hukuksaldır. Bugüne kadar parti, statü, inanç, kimlik gözetmeden herkese hizmet verdim. Gözlem ve analizler yaptım. İlçemizin sorunlarını biliyorum, çözümlerinin nerede olduğunu da biliyorum. Bir hukukçu olarak tüm sorunlarla mücadele edecek ruha sahibim. Şimdiye kadar olduğu gibi gelecekte de partimizin bayrağı belediyemizin burçlarında gururla dalgalanacak. Doğru kadroları, doğru liderlik becerisiyle tüm çalışanların yüksek performans sergilediği demokratik şekilde bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz.”
  “DİDİM’E KADIN ELİ DEĞECEK”

  “Partimizin desteği ve takdiri ile sizlerin de desteğiyle seçilme hakkımı kullanıyorum” diyen Sandalcı, “Yenilikçi dinamik hesap veren ve hesap soran bir belediye anlayışıyla birlikte yönettiğimiz bir belediye, bambaşka bir vizyona sahip olacak. Didim değişimin örnek adı olacak ve Didim’e kadın eli değecek” ifadelerini kullandı.

 

 

Arşivler